Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

85% людей декларують митні вантажі за допомогою інтернету

В межах 85 відсотків активних суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності користуються електронним декларуванням, - повідомляє Волинська митниця ДФС.

Процедуру електронного декларування вантажів в зоні діяльності Волинської митниці ДФС застосовує 761 суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності. Це 85 відсотків від загальної кількості активних представників бізнесу, що обслуговуються у Волинській митниці ДФС.

Як свідчить митна аналітика, в електронному вигляді оформляється 87,9 % митних декларацій. У кількісних показниках – це 69342 із 78909 оформлених митних декларацій (крім типу ЕЕ).

«Волинська митниця ДФС зацікавлена в тому, щоб митні формальності відбувалися швидко та із застосуванням новітніх інформаційних технологій. Тому ми активно пропагуємо електронне декларування, оскільки це зручний і сучасний формат, що унеможливлює корупційні ризики», - зазначає в.о. начальника Волинської митниці ДФС Юрій Мацібора.

Наразі посадовці митниці працюють над тим, щоб як мінімум 90 відсотків усіх декларацій подавалися в електронному вигляді. За умови переходу економічно активного бізнесу та митно-брокерських підприємств на стовідсотковий електронний формат декларування до кінця року 9 із 10 митних декларацій оформлятимуться в електронному форматі, - прогнозують у Волинській митниці ДФС.

Нагадаємо, що для оперативного вирішення проблемних питань громадян та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності під час проходження митних формальностей створено «Контактний центр Волинської митниці ДФС». Отож, за телефонами: (03377) 3-15-19, 0938850335 або за посередництвом електронної скриньки vl.callcenter@customs.sfs.gov.ua клієнти митниці можуть повідомити про проблемні ситуації та очікувати негайного реагування на них в межах правового поля.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?