Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Антикорупційний комітет перевіряє Волинську митницю

За Волинську митницю взявся антикорупційний комітет.

Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції заслухав виконувача обов’язків керівника Волинської митниці Андрія Андрейківа.

Про це інформує прес-служба народного депутата України, секретаря вищезгаданого комітету Дмитра Добродомова.

Так, під час засідання комітету 21-ого січня цього року з вуст керівництва Державної фіскальної служби пролунали заяви про проведення службового розслідування по діяльності Волинської митниці.

Згідно зі зверненням виконувача обов’язків начальника Волинської митниці Андрейківа Андрія Івановича, 23 січня 2015 року у Комітеті провели засідання робочої групи, під час якого Андрейків відповів на критику підприємців і вищого керівництва.

Нагадаємо, на Волині зріє конфлікт між посадовцями митниці та імпортерами. Невдоволення роботою висловили представники ГО «Всеукраїнська асоціація імпортерів автомототехніки», які вимагали відставки виконувача обов’язків начальника тоді ще Ягодинської митниці Міндоходів (нині – Волинської митниці Державної фіскальної служби) Андрія Андрейківа.

Згодом керівництво Волинської митниці встигло поконфліктувати з підприємством «АвтоВестГруп», яке облаштувало на Волині митний склад і прагне влаштувати й місце доставки із зоною митного оформлення, але на це не отримує дозволу митниці.

По тому виник конфлікт між митниками та ТзОВ «Трансгруп ФК». А у ДФС заявили про розкриття схеми незаконного розмитнення автомобілів на Волинській митниці. Мовляв, за окрему плату деякі митники допомагали подешевше розмитнити б/в автомобілі.

Модератором групи був секретар комітету з питань запобігання і протидії корупції Дмитро Добродомов, відбулись запеклі дискусії.

«У нас є чимало інформації як про Андрія Івановича Андрейківа, так і про роботу митниці. Прямо під час нашої зустрічі на митних постах працювали журналісти. Також у нас є докази, що за перехід в межах митниці з білоруського поста на польський ставка хабара зросла з 5 тисяч доларів до 10», - зазначив політик.

На питання Секретаря Комітету Дмитра Добродомова, чи можна вважати зараз Волинську (Ягодинську) митницю кришталево чистою на предмет корупційних діянь, її керівник промовчав. У результаті роботи були прийнятті певні рішення.

1. Пан Андрейків надає Комітетові свої декларації про майно і доходи за попередні роки, які будуть проаналізовані на предмет відповідності їх способу життя чиновника.

2. Після проведеного компетентними органами службового розслідування, Комітет зробить свої висновки щодо доцільності перебування на своїх посадах керівництва Волинської митниці.

«Згідно з нашою інформацією, після засідання Комітету в середу, коли оголосили незадовільною роботу ДФС, начальник головного управління департаменту внутрішньої безпеки пан Юрченко зібрав начальників митниці, заявивши їм, щоб вони не хвилювалися, а спокійно працювали, бо рішення депутатів ніяк не вплине на їх роботу. Так от, нехай вони зрозуміють: країна змінилась - час змінитись і їм», - підсумував Дмитро Добродомов.

У подальшому, депутати також розглянуть роботу Львівської, Волинської, Рівненської, Чернівецької митниць та проаналізують декларації їх очільників.

Зауважимо, 23 січня народний депутат України Борислав Береза розповів, що керівника Волинської митниці Андрія Андрейківа заслухали на засіданні комітету з протидії корупції. Зі слів депутата, виконувачу обов'язків начальника митниці загрожує звільнення. А сам він «остаточно засумував» після пропозиції надати комітету декларацію про доходи, аби порівняти з його наявним майном.

http://www.volynnews.com/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?