Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту ухвалити законодавство щодо нового підходу в розподілі понадпланових доходів Одеської митниці

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту на наступному тижні ухвалити ініційовані Урядом зміни до Бюджетного кодексу, які проваджують експеримент в Одеській області щодо зарахування 50% понадпланових доходів від Одеської митниці до місцевого бюджету на будівництво дороги Одеса-Рені. Про це Глава Уряду сказав на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 8 липня.
Арсеній Яценюк нагадав, що на нараді в Державній фіскальній службі 24 червня за участі в тому числі Міністра фінансів України та Міністра економічного розвитку і торгівлі України було прийнято рішення про запровадження експерименту в Одеській області «щодо справедливого підходу в надпланових доходах на митниці».
«У нас є планові доходи на Одеській митниці. Все, що вище плану, визначеного Міністерством фінансів, ділиться чесно і справедливо 50 на 50: 50% - до Державного бюджету, а 50% - на будівництво дороги Одеса-Рені», - наголосив він.
Для цього Кабінет Міністрів України вносить зміни до Бюджетного кодексу України, «які чітко передбачають необхідність проведення експерименту саме в Одеській області щодо зарахування 50% понадпланових доходів від митниці до бюджету Одеської області і відправлення на будівництво дороги Одеса-Рені».
Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту на наступному тижні підтримати відповідні зміни до Бюджетного кодексу.
«Це стимулюючий законопроект. Для того, щоб працювала місцева влада, мала відповідну мотивацію для роботи, і для того, щоби показати всій країні, що Уряд готовий до дуже конструктивної роботи з тими людьми, які готові працювати на країну», - підкреслив він.
«Більше зберете – більше отримаєте. Зараз все в руках безпосередньо як керівництва Одеської області, так і керівництва відповідних підрозділів митниці, фіскальної служби, які розташовані в Одеській області», - наголосив Глава Уряду.
Відповідний проект закону, повідомив Арсеній Яценюк, буде сьогодні відправлений до Верховної Ради України «з тією метою, щоб на наступному пленарному тижні Верховна Рада спромоглася прийняти ще один реформістський пакет законів».

Урядовий портал

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?