Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Білорусь тимчасово обмежила постачання свинини з Черкаської області

Республіка Білорусь з 10 листопада ввела тимчасові обмеження на ввезення свиней, свинини і продуктів її переробки, вироблених в Черкаській області, через спалахи африканської чуми свиней (АЧС).

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Черкаської облдержадміністрації, тимчасове обмеження пов'язане з зареєстрованими на початку листопада випадками захворювання свиней АЧС на території області.

Білорусь ввела тимчасові обмеження на ввезення на територію країни з Черкаської області живих свиней, м'яса диких кабанів, продуктів переробки, шкіряної, рого-копитної та кишкової сировини, щетини, мисливських трофеїв, отриманих від вказаних видів тварин, кормів, обладнання для утримання, забою та обробки свиней, яке було у вжитку.

Раніше аналогічну заборону було введена відносно Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Полтавської, Київської, Чернігівської та Житомирської областей.

УНІАН

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?