Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Британська компанія з управління митницями може зайти в Україну вже в січні наступного року

Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

— У питанні передачі управління українськими митницями британській компанії вдалося досягнути серйозного поступу з Кабінетом Міністрів, — сказав депутат.

«Ми відслідковуємо рух цього питання. Наразі Кабмін видав інформацію британській стороні щодо певних технічних завдань. Британська сторона наприкінці жовтня надала вже опрацьовані пропозиції технічного проекту управління деякими митницями», — зазначив він.

Березюк повідомив, що зараз ці пропозиції знаходяться на розгляді в Уряді, зокрема в Міністерстві фінансів. У той час британська сторона просить допомоги парламентарів у прискоренні розгляду питання.

«Кабінет Міністрів має визначиться з процедурою тендерної закупівлі цієї послуги. І в компетенції Уряду зробити так, щоб з січня одна з двох компаній, які в світі надають такі послуги, могла приступити до реалізації пілотного проекту в Україні», — зауважив парламентар.

За його словами, до квітня 2016 року можна повністю реалізувати процес залучення іноземців до спільного управління митницями.

«Це неймовірний дохід для держави, але це продукт тиску та діяльності останніх 4-ох місяців, і більш ніж півроку титанічної праці з таким поки маленьким, але фактичним результатом», — констатував нардеп.

http://vidomosti-ua.com/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?