Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Через Буковину з початку року вивезли лісу на півмільярда гривень

З початку року через залізничний пункт пропуску на Буковині до країн Європи вивезли 380 тисяч тонн лісу, що склало майже півмільярда гривень. Як повідомив керівник обласної митниці Микола Салагор, частка буковинських лісів не перевищує 6%. Все інше привозиться з інших областей України.

«Впродовж першого кварталу 2015 року Чернівецькою митницею було здійснено митне оформлення лісопродукцію майже 380 тисяч тонн загальною вартістю майже 480 мільйонів гривень. В тому числі оформлено експорту лісу походження з Чернівецької області, понад 24 тисячі тонн, на суму 28 мільйонів гривень. Це становить 6% від загальної кількості експортованих лісоматеріалів», - розповів головний митар краю.

Микола Салагор зауважив, що на буковинські залізнодорожні пункти пропуску везуть ліс, оформлений іншими митницями.

Також головний митник погодився, що й ці 6% є надзвичайно великим показником. І висловив занепокоєння, що зараз почали ліс вирубувати жахливими темпами. Оскільки закон, який забороняє вивозити кругляк з території України вступить в силу тільки в 2016 році, сьогодні намагаються вирубати й збути якомога більше.

«Митниця оформлює експорт деревини, в першу чергу кругляку, на підставі сертифікатів, які видає Управління лісового та мисливського господарства обласної державної адміністрації. Ми вже займаємося тим, що перевіряємо кожен такий сертифікат. Але законних підстав для зупинення ми не маємо», - пояснив Микола Салагор, керівник обласної митниці.

Водночас заступник головного прокурора області Олександр Іванюк підтвердив слова митника. Й повідомив, що правоохоронні органи реагують на всі повідомлення про факти незаконної вирубки лісу на території області.

Зокрема прокурор розповів, що, реагуючи на сигнал від громадськості про підміну в документації ділової деревини на технічну, було розвантажено 12 вагонів на станції «Вадул-Сірет» та з залученням експертів перевірили деревину. Факт заміни не підтвердився.

http://www.bukinfo.com.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?