Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Чернівецькі митники з початку року зафіксували понад 1200 порушень митних правил

МИТНИЦЯ НЕ ДАЄ "ДОБРО"

Протидіючи контрабандним потокам, працівниками Чернівецької митниці ДФС з початку 2015 року відкрито 1223 справи про порушення митних правил на суму понад 8,7 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом 2014 року, кількість заведених справ збільшилась на 347.

При цьому, реально вилучено предметів порушень митних правил в 705 справах на суму 7,5 мільйона гривень, повідомили БукІнфо у прес-службі Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Слід зазначити, середня вартість предметів правопорушень по одній справі за період з січня – вересня 2015 року становить 7, 1 тис. грн. що на 15 тис. грн. менше ніж за аналогічний період 2014 року (22,3 тис. грн.).

Тіньовий сегмент митних правопорушень складається з тютюнових виробів – 578 випадків або 47,26 відсотків, лікарських засобів – 152 факти або 12,43 відсотки. Також з початку року працівниками митниці припинено 86 спроб незаконного вивезення промислових товарів та горілчаних виробів.

http://www.bukinfo.com.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?