Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Daimler заявляє, що українська митниця вимагає завищити вартість ввезених авто

Зараз митне оформлення ввезених авто заблоковано

У представництві автоконцерна Daimler AG в Україні заявили, що українська митниця вимагала завищити вартість ввезених авто.
"Так, дійсно, митне оформлення вантажів заблоковано. Отже, ми - генеральне представництво концерну Daimler AG в Україні. Маємо прямі прозорі контракти. І нам дійсно запропонували збільшити митну вартість ввезених товарів", - написав гендиректор представництва Daimler AG в Україні Ярослав Пригара у Facebook.

За його словами, Daimler AG не буде погоджуватися на пропозицію.

Компанія також приносить вибачення клієнтам за незручності.

Нагадаємо, що Кабмін постановою від 16 вересня впровадив єдині орієнтовні показники митної вартості товарів.

Так, Державній фіскальній службі доручено визначити перелік товарів (крім товарів військового призначення, подвійного використання та товарів, які реалізуються в порядку біржової торгівлі), сформувати орієнтовні показники митної вартості товарів, забезпечити їх використання та щомісяця до 10 числа здійснювати їх перегляд і коректування.

При цьому Міністерство фінансів повинно здійснювати моніторинг дотримання єдиного підходу до контролю правильності визначення митної вартості товарів.

Додамо, що голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Міхеїл Саакашвілі в черговий раз різко розкритикував Державну фіскальну службу України, звинувативши її керівництво, зокрема, у порушенні міжнародних норм розмитнення товарів. За його словами, такі правила розмитнення не зустрічаються ніде у світі.

http://ua.112.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?