Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Державна фіскальна служба повинна стати частиною Міністерства фінансів України, - Арсеній Яценюк

Уряд дав Державній фіскальній службі три місяці, аби навести порядок в системі оподаткування - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у п’ятницю, 15 травня, під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.
Глава Уряду нагадав, що призначено нове керівництво Державної фіскальної служби України, й ДФС «дано три місяці на те, щоби навести порядок в системі оподаткування»: «Перше – це закрити податкові ями. Друге – навести порядок на митниці. І третє – вирішити проблему податкової міліції».
Уряд, підкреслив він, пропонує ліквідувати податкову міліцію і перевести її в орган цивільного розслідування податкових злочинів: «Ще раз наполягаю, що ця реформа повинна бути проведена».
Арсеній Яценюк також наголосив, що роль і місце Державної фіскальної служби передбачені програмою реформування податкової служби в цілому: «Вважаю, що Державна фіскальна служба повинна стати частиною Міністерства фінансів України».
Глава Уряду зазначив, що це питання зараз обговорюється в рамках опрацювання остаточного варіанту реформування податкової служби.

Урядовий портал

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?