Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

ДФСУ: Чи необхідно складати іспити з метою отримання кваліфікаційного посвідчення агента з митного оформлення для декларування товарів, які переміщуються через митний кордон України

На провадження зазначеного виду діяльності центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, разом із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері захисту державного кордону, надається дозвіл (ст. ст. 405, 406 МКУ).
Згідно з частиною першою ст. 416 МКУ встановлено, що митний брокер - це підприємство, що надає послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.
В свою чергу під агентом з митного оформлення слід розуміти фізичну особу - резидента, що перебуває в трудових відносинах з митним брокером і безпосередньо виконує в інтересах особи, яку представляє митний брокер, дії, пов’язані з пред’явленням органу доходів і зборів товарів, транспортних засобів комерційного призначення, а також документів, потрібних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення (частина перша ст. 418 МКУ).
Порядок подання та розгляду заяв і надання дозволу на провадження митної брокерської діяльності та контролю за нею затверджено наказом Міністерства фінансів України від 04.08.2015 № 693, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.08.2015 за № 1036/27481 (набрав чинності з 18.09.2015).
Відповідно до п. 3 вказаного наказу втратили чинність, зокрема:
наказ Державної митної служби України від 18.08.2009 № 767 «Про затвердження Порядку прийняття іспиту у представників митних брокерів», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14.09.2009 за № 868/16884 (із змінами);
наказ Державної митної служби України від 08.12.2009 № 1169 «Про затвердження Порядку анулювання, переоформлення, видачі дубліката кваліфікаційного посвідчення представника митного брокера», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29.12.2009 за № 1259/17275.
Ураховуючи викладене, на сьогоднішній день законодавство України з питань державної митної справи не встановлює вимог до агентів з митного оформлення щодо складання ними кваліфікаційних іспитів та отримання кваліфікаційних посвідчень.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс ДФСУ

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?