Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

ДФСУ : Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.03.2015 № 185

 

Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)

Відповідно до пункту 7 розділу IV Порядку прийняття іспиту у представників митних брокерів, затвердженого наказом Державної митної служби України від 18.08.2009 № 767, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.09.2009 за № 868/16884, наказую:

1. Затвердити Перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів), що додається.

2. Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів (Войцещук А.Д.) забезпечити актуалізацію програмного забезпечення з перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів).

3. Департаменту комунікацій забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

4. Керівникам митниць ДФС довести до відома митних брокерів, що Перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів) розміщено на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України в мережі Інтернет за адресою: www.sfs.gov.ua.

5. Координаційно-моніторинговому департаменту забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

6. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 02.11.2013 № 743 „Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)”.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. Голови М.В. Мокляк

 

qdpro.com.ua - Информационная поддержка - Перечень тестовых заданий

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?