Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

ДФСУ : щодо обкладення податком на додану вартість операцій з постачання на митній території України лікарських засобів

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
            ЛИСТ
        від 30.03.2015 р. № 6490/6/99-99-19-03-0275

Про розгляд звернення

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України від 10.03.2015 р. № 01/68 щодо обкладення податком на додану вартість операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів та повідомляє.
        Згідно з пп. «в» п. 193.1 ст. 193 Податкового кодексу України до операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів, а також медичних виробів за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України, застосовується ставка податку на додану вартість у розмірі 7%.
        Таким чином, для застосування ставки податку на додану вартість у розмірі 7% до операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів, такі препарати мають бути:
        дозволені для виробництва і застосування в Україні;
        внесені до Державного реєстру лікарських засобів.
        У разі якщо під час здійснення операцій з постачання на митній території України та/або ввезення на митну територію України лікарських засобів не дотримано хоча б однієї із зазначених умов, тобто такі ліки не дозволені для виробництва і застосування в Україні або їх не внесено до Державного реєстру лікарських засобів, операції з постачання таких препаратів та їх ввезення на митну територію України оподатковуються податком на додану вартість у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.

        В.о. Голови                                           М.В. Мокляк

http://buhgalter911.com

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?