Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Днепропетровская прокуратура добралась до таможни

И узнала, что… воруют! Много и с удовольствием

Прокуратурою Дніпропетровсько ї області спільно з ГУ ДФСУ В області, в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків) викрито злочинну схему розмитнення імпортних товарів за підробленими документами.

Так, протягом 2013-2014 років, група підприємців, використовуючи підроблені документи щодо митного оформлення імпортних товарів (меблів та комплектуючих, зернових продуктів, тощо) вносили неправдиві відомості у податкову звітність, занизивши реальний обсяг отриманого доходу від товарів, який фактично складав понад 15 млн. грн. Через це до бюджету не надійшло майже 3 млн. грн. податків.

Під час обшуку в офісних приміщеннях підприємців було виявлено та вилучено підроблені печатки державних органів та підприємств-нерезидентів, чекові книжки, бухгалтерську документацію, грошові кошти у сумі понад 100 тис. грн., офісну техніку, тощо.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?