Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Документальное оформление возврата товара нерезиденту

   Контроль за порядком здійснення розрахунків при виконанні зовнішньоекономічних договорів в Україні здійснюється на підставі вимог «Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями», затвердженої Постановою Правління Національного банку України від 24.03.1999р. № 136 (далі - Постанова № 136).
   
    Відповідно до абзацу а) п. 1.8 Постанови № 136 вартість товарів може бути зменшена, якщо протягом виконання зобов'язань за договором відбувається перегляд ціни товарів у зв'язку з невідповідністю їх кількісних та/або якісних характеристик умовам договору - на суму недопоставлених та/або неякісних товарів.
   
    Рішення про таку невідповідність приймає Міжнародний комерційний арбітражний суд чи Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті або інший орган (експертна організація тощо), уповноважений розглядати спори або засвідчувати таку невідповідність згідно з правилами чи звичаями країни розташування сторони договору або третьої країни відповідно до умов договору.
   
    Таким чином, в разі проведення експертизи обладнання постачальником, а не уповноваженим органом, у підприємства будуть відсутні підстави для виставлення кредит-ноти. Підприємству необхідно отримати відповідний документ за участю співробітників вищеназваних організацій, лише в такому випадку, будуть всі законні підстави для зменшення (перегляду) ціни товару, а відповідно і суми, що повинна бути перерахована на користь нерезидента.

Источник:

http://buhgalter911.com/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?