Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Експорт української свинини до Росії стрімко зріс

Протягом чотирьох місяців 2015 року Україна експортувала 7,3 тисяч тонн свинини, переважна більшість якої було реалізована до Росії.

Про це повідомляє асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ).

Згідно із повідомленням, за перші чотири місяці цього року експорт м’яса свиней зріс в понад 8 разів, порівняно з аналогічними показниками попереднього року.

Дохід від реалізації свинини на зовнішні ринки становив 13,4 млн доларів, а частка Росії в структурі була на рівні 93%. Невеликі партії свинини також експортувались до Молдови та Вірменії.

"На сьогоднішній день шість українських підприємств мають офіційний дозвіл на експорт свинини до Росії, троє з цих підприємств знаходиться в Донецькій області. В березні дозвіл на експорт отримав найбільший виробник свинини в Україні компанія "АПК-Інвест" та ще декілька підприємств. Цим і пояснюється стрімке зростання  поставок свинини до Росії", - повідомила експерт аграрних ринків УКАБ Аліна Жарко.

Вісник: "Економічна правда"

http://www.epravda.com.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?