Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Голова ДФС України Роман Насіров та Керівник митної служби Республіки Польща Яцек Капіца обговорили питання спільного контролю українсько-польського кордону

У рамках візиту до Варшави Голова ДФС Роман Насіров зустрівся із заступником Міністра фінансів – Керівником митної служби Республіки Польща Яцеком Капіцею. Це була вже друга зустріч Насірова і Капіци з питань митного співробітництва.

Сторони домовились продовжувати активну роботу в напрямі спільного контролю українсько-польського кордону, зокрема в організації пунктів пропуску.

Вивченням усіх особливостей (технічних, логістичних, нормативних і т.д.) щодо реалізації спільного контролю на кордоні протягом вересня-жовтня займатиметься експертна група, яка у листопаді має надати свої висновки. Крім того, сторони домовилися щодо створення окремої робочої групи з питань обміну інформацією про товари та транспортні засоби, які перетинають кордон в обох напрямах.

Голова ДФС України та заступник Міністра фінансів-Керівник митної служби Республіки Польща також обговорили питання співробітництва у сфері боротьби з корупцією.

Наступна зустріч Романа Насірова та Яцека Капіци запланована на другу половину листопада, коли будуть готові доповіді експертних груп та будуть обговорюватися питання щодо практичної реалізації спільних проеків.

Нагадаємо, що 9 вересня у рамках візиту Урядової делегації України до Варшави була підписана міжурядова угода про надання Україні кредиту у розмірі 100 млн. євро на умовах пов’язаної допомоги, якою, зокрема, передбачається надання коштів для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?