Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Как декларировать импорт контролируемых товаров

Лист ДФС від 28.05.2015 № 18900/7/99-99-24-03-01-17       

Спеціалісти ДФС роз’яснили, що при ввезені юридичною особою контрольованих товарів, які призначені для продажу, у графі 44 митної декларації (МД) під кодом «5111» або «5114» зазначають інформацію про сертифікат відповідності або свідоцтво про визнання відповідності.       

Якщо ж такі товари не призначені для продажу, то інформацію про відповідний сертифікат або свідоцтво не вказують. При цьому до внесення змін до Класифікатора документів, затвердженого наказом Мiнфiну від 20.09.2012 № 1011, у графі 44 МД під кодом «5506» відображають номер та дату повідомлення декларанта про те, що товар не призначений для продажу на митній території України. Також перед кодом документу «5506» потрібно проставити символ «d».       

Нагадаємо, що будь-які транспортні засоби, а також вузли, агрегати та частини до них, що ввозяться на митну територію України суб’єктами підприємницької діяльності або фізичними особами, підлягають обов’язковій сертифікації i є контрольованими товарами незалежно від мети їх ввезення.

Источник:

http://buhgalter911.com
 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?