Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Керівники Кіровоградської митниці зустрілися з представниками бізнесу

Керівництво Кіровоградської митниці ДФС нещодавно провело зустріч з митними брокерами, суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та представниками Громадської Ради, повідомляє прес-служба Кіровоградської митниці ДФС.

Під час зустрічі начальник Кіровоградської митниці ДФС Горбов Олександр Вікторович довів до відома присутніх, що відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 16.09.2015 №724 запроваджено застосування єдиних орієнтовних показників митної вартості товарів в системі управління ризиками в частині контролю за правильністю визначення митної вартості. Звернув увагу учасників наради, що використання єдиних орієнтовних показників митної вартості товарів необхідне лише для аналізу, виявлення та оцінки ризиків щодо заявлення декларантом або уповноваженою ним особою неповних та/або недостовірних відомостей про митну вартість товарів, у тому числі невірному визначенні митної вартості товарів. Окремо зауважив, що норми зазначеної постанови не запроваджують нових методів чи методик визначення митної вартості товарів.

Перший заступник начальника Скібіцький Євген Георгійович проінформував присутніх, що застосування орієнтовних показників митної вартості товарів, запроваджених постановою, є частиною системи управління ризиками, такі ціни використовуються виключно для порівняння та не повинні прямо використовуватися для заміни митної вартості. Таким чином, відповідно до положень Митного кодексу України відмова у застосуванні основного методу (за ціною угоди) не може базуватися на орієнтовних показниках митної вартості товарів.
Митні брокери та представники бізнесу мали змогу звернутися до керівництва митниці з проблемними питаннями, які виникають в частині виконання митних процедур.

Олександр Вікторович висловив готовність до конструктивного вирішення проблемних питань суб‘єктів ЗЕД, які виникають під час здійснення митного оформлення товарів.

http://www.pravdorub.kr.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?