Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Керівники металургійних підприємств звернулися до Прем'єра щодо прискорення введення мита на експорт металобрухту

Керівники металургійних підприємств і груп України звернулися до Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка із закликом активізувати роботу над розробкою відповідного законодавства з подальшим його прийняттям щодо введення експортного мита на металобрухт обсягом 20 євро за тонну для нормалізації ситуації із забезпеченням вітчизняних компаній цією сировиною. Про це йдеться у відповідному листі низки керівників металургійних підприємств, передає УНН.
Лист підписаний генеральним директором групи "Метінвест" Юрієм Риженковим, гендиректором ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" Парамжіт Калоном, гендиректором "Інтерпайпу" Олегом Розенбергом і гендиректором ТОВ "Електросталь" Матвієм Ламом.
Відповідно до звернення, який спрямували Прем'єр-міністру в понеділок, наразі однією з актуальних проблем металургів є дефіцит брухту чорних металів, зумовлений рекордними за останні 10 років обсягами експорту цієї стратегічної для метпідприємств сировини. При цьому наголошується, що чітким сигналом про те, що уряд не залишить металургів наодинці з цією проблемою, стало розпорядження голови Кабміну від 7 вересня 2015 року в адресу міністра економічного розвитку і торгівлі внести пропозиції до Кабінету міністрів щодо стабілізації ситуації із забезпеченням метпідприємств металобрухтом.
"З ініціативи представників металургійного співтовариства був розроблений законопроект про можливе збільшення експортного мита на металобрухт на 20 євро за тонну, мета якого - знизити напруженість на внутрішньому ринку металобрухту, допомогти металургам вистояти в цей важкий час, а також збільшити надходження до бюджету в три рази з кожної тонни металобрухту, що експортується", - вказали керівники металургійних підприємств.
Вони пояснюють, що починаючи з 28 серпня 2015 року - дати презентації цього законопроекту - була проведена серія робочих зустрічей з представниками Мінекономрозвитку, в процесі яких було сформовано спільне бачення цієї проблемної ситуації, а також обговорені варіанти її вирішення. Однак, на думку авторів листа, для своєчасної та повноцінної імплементації оптимальних рішень, вкрай необхідно прискорити темпи просування ініціатив щодо внесення відповідних змін до законодавства України.
"Виходячи з вищевикладеного, переконливо просимо вас, Арсенію Петровичу, надати подальшу підтримку на урядовому рівні щодо активізації процесу розгляду та погодження дієвих ініціатив вирішення даної проблеми, а також їх закріплення на законодавчому рівні", - йдеться у зверненні.

УНН

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?