Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Київську міську митницю ДФС очолив Ігор Піковський

Заступник Голови Державної фіскальної служби України Костянтин Лікарчук представив колективу Київської міської митниці ДФС нового очільника. Згідно наказу Голови ДФС України ним став Ігор Піковський.

Під час заходу Костянтин Лікарчук підкреслив, що Київська міська митниця є ключовою в системі митних органів України. «По митниці на даний момент є питання наповнення бюджету, існує ряд питань, пов‘язаних з митним оформленням і, я сподіваюсь, що за керівництва Ігоря Піковського ці всі ситуації будуть врегульовані і Київська міська митниця буде працювати без нарікань, як з боку керівництва, так і з позиції бізнесу та громадськості. Впевнений, що столична митниця залишиться лідером у митній системі і буде опорою з позиції наповнення бюджету держави та взірцем і прикладом наслідування для інших», – зазначив посадовець.

Ігор Піковський подякував за високу довіру керівництва країни та Державної фіскальної служби. «Сподіваюсь, що ми виправдаємо ті очікування, які висловив Костянтин Ігорович. Розумію, що це найкраща, найбільша найкваліфікованіша та найпотужніша митниця України. Напевно, існують деякі  питання з приводу її роботи, але я маю чітко сформовані завдання та визначені пріоритети. Будемо вдосконалювати свою роботу, працюватимемо над створенням комфортніших умов для підприємців та залучатимемо громадськість до співпраці, щоб і надалі залишатись флагманом митної справи, яка є складовою Державної фіскальної служби», – завершив свій виступ новий керівник.

Біографічна довідка:

Ігор Олександрович Піковський народився 1957 року в м. Рівне.

Має вищу освіту. Кандидат технічних наук. В доробку Ігоря Піковського понад 50 наукових робіт та авторство понад 20 винаходів.

Має досвід роботи в митних органах. У 2008 – 2010 роках обіймав посаду першого заступника Голови Державної митної служби України.

Указом Президента 2010 року присвоєне спеціальне звання Державного радника митної служби 2 рангу.

У травні 2014 року обрано депутатом Київради.

ГУ ДФС у м. Києві

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?