Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Кількість документів, при оформленні суден має бути зменшена в 6 разів.

Кількість документів, які надаються капітаном судна капітану морського порту при заході в акваторію має бути зменшена в 6 разів. Таку ініціативу Асоціації контейнерних ліній, ДП «АМПУ» та профільного міністерства озвучив заступник Голови ДП «АМПУ» з інвестицій В'ячеслав Вороний в рамках Міжнародного транспортного тижня.
На сьогоднішній день підготовлено проект наказу про внесення змін до Порядку оформлення приходу суден у морський порт, надання дозволу на вихід суден у море та оформлення виходу суден із морського порту, затверджений наказом Мінінфраструктури від 27.06.2013 р. № 430.
Відповідно до проекту змін, замість 23 копій документів, які на сьогоднішній день надаються капітаном судна капітану морського порту планується надання всього 4-х:
— Класифікаційне свідоцтво;
— Свідоцтво про реєстрацію;
— Міжнародне обмірне свідоцтво;
— Міжнародне свідоцтво про вантажну марку.
Також в порядок пропонується внести зміни у зв'язку з імплементацією директив ЄС від 20.10.2010 р. № 2010/65/ЄС «Про формальності з надання відомостей про судна, які прибувають та/або відбувають з портів держав-членів ЄС» та від 27.06.2002 р. № 2002/59/ЄС, яка засновує Систему ЄС з нагляду за рухом суден та інформування.

Мінінфраструктури

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?