Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Конкурс для західних компаній щодо керування українськими митницями розпочнеться за тиждень

За тиждень буде оголошено конкурс для західних компаній, які б зайнялися управлінням низкою українських митниць. Про це під час засідання уряду повідомив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає кореспондент УНН.

"У нас з ДФС стоїть задача експерименту щодо передачі митниць в управління ефективним західним компаніям, які мали відповідний досвід. У нас лишився тиждень до того, щоб оголосити конкурс на залучення західної компанії до управління низки українських митниць", - заявив А.Яценюк.

За його словами, це дозволить боротися з корупцією, побачити реальні доходи із митниць та розповсюдити цей експеримент на всю територію України. При цьому голова ДФС Роман Насіров наголосив, що вони уже звернулися до іноземних колег та будуть готові розпочати конкурс для компаній до кінця наступного тижня.

"Ми звернулися до наших іноземних колег розробити тендери до кінця наступного тижня",- відповів йому голова ДФС Р.Насіров.

http://www.unn.com.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?