Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Кіровоградська митниця Міндоходів за перший квартал 2015 року перерахувала до держбюджету України майже 168 млн. грн.

У 2015 році Кіровоградською митницею до бюджету перераховано 167,6 млн. грн., що на 21,8% більше, ніж у відповідному періоді 2014 року.

З загальної суми - 71мільйон  гривеньперераховано до державного бюджету у березні 2015 року, що на 1,9 млн. грн. більше ніж у лютому 2015 року і майже на 23 млн. більше ніж у березні минулого року.

Основними факторами, що мали вплив на позитивну динаміку надходжень у 2015 році, стали:

- сезонна активізація суб’єктів ЗЕД, які імпортують сільськогосподарську техніку, насіннєвий матеріал та засоби захисту рослин для забезпечення весняної посівної компанії;

- збільшення обсягів ввезення сировини та комплектуючих для забезпечення власних виробничих потужностей основними бюджетоформуючими підприємствами – товаровиробниками області;

- збільшення обсягів ввезення енергоносіїв.

Також відбулись позитивні зміни у зовнішньоекономічній діяльності, пов’язані з підвищенням активності 10 «бюджетоформуючих» суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності (70,2% від перерахованих до бюджету митних платежів), збільшенням обсягів ввезення 10 «бюджетоформуючих» груп товарів (79,5% від суми перерахованих податків).

Заходи митниці в напрямках контролю за повнотою бази оподаткування декларованих товарів забезпечили за березень 2015 року додаткові надходження в сумі 1 300,5 тис. грн. (в тому числі: при визначенні митної вартості – 1 140,2 тис. грн.; класифікації товарів – 151,3 тис. грн.; країни походження – 9,0 тис. грн.). З початку року додаткові надходження становлять 2 963,9 тис. грн. (в тому числі: при визначенні митної вартості – 2 526,7 тис. грн.; класифікації товарів – 368,7 тис. грн.; країни походження – 68,5 тис. грн.).

ГУ ДФС у Кіровоградській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?