Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Лікарчук сподівається знову очолити українські митниці, цього разу за рішенням суду

Екс-заступник голови Державної фіскальної служби Костянтин Лікарчук, котрий відповідав за митний напрямок, вимагає через суд визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабміну, на підставі якого він був звільнений з займаної посади 7 вересня. Крім того, позивач наполягає на поновленні на посаді.

Попередні слухання за його позовом до Кабміну та ДФС заплановані на 30 листопада в Окружному адміністративному суді Києва, інформує "РБК-Україна".

Як розповів Лікарчук, він має намір просити суд розглянути справу, якомога швидше і очікує, що рішення буде прийнято протягом грудня.

"Своє звільнення вважаю абсолютно незаконним і впевнений, що при неупередженому розгляді суд мене на посаді відновить, - заявив Лікарчук. - Усі іноземці, які будуть розглядатися, як каже Насиров, на цю посаду, повинні знати, а я буду їх про це інформувати публічно і в приватному порядку в силу своїх можливостей, що моє звільнення було незаконним і існує судовий розгляд, в якому я маю великі шанси виграти. Не думаю, що хтось з іноземців погодиться обійняти цю посаду за подібної ситуації".

Як повідомлялося, у вересні Кабінет Міністрів України задовольнив клопотання голови ДФС Романа Насірова щодо звільнення свого "митного" заступника.

Починаючи з 3 вересня, очільник Фіскальної служби тимчасово перевів у своє підпорядкування усі митні департаменти, якими керував Лікарчук.

http://www.newsru.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?