Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Львівські митники перешкодили незаконному ввезенню товарів вартістю 17 млн грн

Працівники Львівської митниці ДФС перешкодили незаконному ввезенню високоліквідних товарів, вартістю майже 17 млн гривень.

«У міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Шегині – Медика» (Львівська обл.) на в’їзд в Україну заїхав вантажний автомобіль. До митного контролю водій, громадянин України, подав товаросупровідні документи, згідно з якими він переміщував автозапчастини в асортименті, вартістю майже 42 тис. доларів США. Згідно з митною декларацією, відправником товару була фірма з Польщі, продавцем – фірма з Панами, а одержувачем – одне з ТзОВ м. Львова», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у митників виникла підозра щодо достовірності наданих товаросупровідних документів. Під час огляду вони виявили невідповідність товару та відомостей, які були заявлені в документах.

За цим фактом Львівська митниця ДФС звернулась до експертів для проведення товарознавчого дослідження, щоб встановити найменування, країни походження, кількість та вартість переміщуваного вантажу. У результаті було виявлено товар, який не відповідає заявленим відомостям.

Так, встановлено, що в автомобілі переміщувалось понад 2000 видів товару (одяг, взуття, комплектувальні до мобільних телефонів та планшетів тощо), об’єднаних загалом в 61 групу товарів. Загальна вартість вантажу становить майже 17 млн гривень.

«Таким чином, перевізник порушив митні правила, передбачені ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар затримано, справу передано до суду», – йдеться у повідомленні.

Львівська митниця ДФС інформує: відповідно до ч. 2 ст. 460 Митного кодексу України, перевізники несуть відповідальність за переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу доходів та зборів як підстави для переміщення цих товарів документів, що містять неправдиві відомості (стаття 483 Митного кодексу) виключно у разі, якщо ці відомості стосуються кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, а перевізниками не вжито заходів до перевірки правдивості зазначених відомостей або, у разі неможливості такої перевірки, не внесено відповідного запису до міжнародної автомобільної накладної (CMR).

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?