Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Львівська митниця ДФС сприяє іноземним інвестиціям

Керівництво Львівської митниці ДФС та представники японської компанії Фуджікура обговорили актуальні питання митного оформлення.
Учора, 07.10.2015, у приміщенні Львівської митниці ДФС відбулась робоча зустріч її керівництва з представники компанії Фуджікура. Під час зустрічі її учасники обговорили актуальні питання митного оформлення. Зокрема, представників японської фірми з виробництва електричного устаткування для автотранспортних засобів цікавили питання митного оформлення товарів як внеску до статутного фонду підприємства та особливості роботи з давальницькою сировиною.

Начальник митниці Левко Прокіпчук зазначив, що одним із пріоритетів роботи митниці є створення сприятливих умов для розвитку зовнішньо-економічної діяльності. В межах повноважень, визначених законом, керівництво митниці максимально сприятиме компанії під час митного оформлення товарів. Окрім того, очільник митниці запевнив представників компанії, що керівництво митниці у своїй діяльності відкрите до співпраці з бізнесом, завжди готове надати консультації з митного законодавства.

Сторони залишились задоволені результатом зустрічі, висловили сподівання на успішне впровадження нового інвестиційного проекту на Львівщині.

http://www.mediastar.net.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?