Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Митниці взагалі не буде?

Державна фіскальна службаФС остаточно відбирає автономію в митників і податківців.

До порядку денного вчорашнього засідання Верховної Ради був включений урядовий законопроект №2177а «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо оптимізації територіальних органів державної фіскальної служби», в якому, зокрема, передбачено фактичну зміну статусу митниці.

Так, Кабмін пропонує залишити за митницею (яка входить до складу органів доходів і зборів) лише реалізацію державної митної політики, тоді як зараз вона, згідно з законодавством, забезпечує у т.ч. її формування. Крім того, у чинній редакції статті 54 Митного кодексу визначено, що митниця є юрособою, яка має самостійний баланс, рахунки в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, печатку та бланк; є територіальним органом центрального органу виконавчої влади. А уряд пропонує Верховній Раді встановити, що митниці є «структурними підрозділами територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, які у зоні своєї діяльності забезпечують виконання завдань, покладених на органи доходів і зборів».

http://transkarpatia.net/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?