Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Митниця «Ягодин» може пропускати в 2-3 рази більше машин, ніж зараз

Величезні черги й довготривалі огляди – усе це через неналежну організацію роботи митників. Втім, ситуацію можна змінити, - у цьому впевнений головний виконувач обов’язків начальника Волинської митниці Юрій Мацібора.

Про це йшлося під час круглого столу керівника митниці Юрія Мацібори з представниками бізнесу та громадськості вчора, 31-го серпня, в приміщенні ДВС на Волині.

«Я бачив, які там довжелезні черги. Усе це через те, що неналежно організована робота. Зараз за добу пропускають 200-300 автівок, втім, можливість – 600 машин. Усе відразу не зміниш, але процес буде йти на покращення», - запевнив посадовець.

Громадські активісти попросили зважити й на ситуацію із хабарництвом, мовляв, було таке, що митники мали списки із справними «платниками», яких оминав огляд, інші ж могли годинами потерпати від надмірної уваги контролерів.

Окрім того, присутні під час конференції попросили привести вигляд митниці у належний стан та звернути увагу на вбиральні, яким далеко до європейських стандартів.

З цього приводу Мацібора відповів, що коштів на розвиток взагалі не передбачено, але питання хочуть вирішити завдяки інвесторам і над цим вже працюють.

http://www.volynnews.com/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?