Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Митники Буковини з початку року збільшили надходжень до бюджету на майже 300 млн.грн.

Чернівецькою митницею ДФС упродовж січня – червня 2015 року фактично перераховано до Державного бюджету 627,1 млн. грн., що складає 125,9 відсотків виконання доведених показників. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулося збільшення надходжень податків та зборів на 279,5 млн. грн. (в січні-червні 2014 року –347,6 млн. грн.). Про це повідомляє прес-служба ДФС у Чернівецькій області.

Проаналізувавши динаміку надходжень митних платежів, відмічається значне зростання перерахувань з податку на додану вартість. У першому півріччі нинішнього року надійшло 431,6 млн. грн., а торік лише 238,1 млн. грн., (збільшення складає 193,5 млн. грн.).За цей же період сплачено 137,7 млн. грн. мита та 47,0 млн. грн. акцизного податку.

Разом з тим, в зоні діяльності митниці з початку цього року, зафіксовано зниження загального товарообігу на 18,5 відсотків. За шість місяців 2014 року товарообіг складав 214,4 млн. дол. США, цьогоріч лише 174,7 млн. дол. США. Загалом, через митні пости Буковини імпортовано товарів в Україну загальною вагою 61,8 тис. тонн на суму 102,5 млн. дол. США та експортовано з України товарів загальною вагою 181,6 тис. тонн на суму 72,3 млн. дол. США .

Керівник митної служби Буковини Микола Салагор зазначає, що для громадян та бізнесменів створені комфортні умови надання адміністративних послуг та не допускаються під час перетину кордону випадки безпідставного перевищення часових нормативів встановлених Митним кодексом.

Зокрема, середній час проведення митних процедур в пунктах пропуску через "зелений коридор" складає 2 хв. 33 сек., "червоний коридор" - 21 хв. За митними деклараціями при імпорті – 48 хв., при експорті - 36 хв., транзиті – 17 хв.

З поміж іншого, стабільній роботі і швидкому пропуску через кордон допомагає оформлення декларацій в он – лайн режимі. Ця цифра за шість місяців нинішнього року становить 92,7 відсотки. Усього, з початку року оформлено 20109 митних декларацій, з них, 18643 були подані до митного оформлення в електронному вигляді.

Фахівцями митниці забезпечено системний підхід до вирішення проблем у сфері боротьби з контрабандою та порушенням митних правил. Такі заходи сприяли запровадженню 805 справ про порушення митних правил. Загальна вартість предметів правопорушень за перше півріччя поточного року перевищує 7,0 млн. грн.

Також, митниками Буковини вживалися міри щодо контролю за правильністю визначення митної вартості – задокументовано відхилення визначеної митної вартості від заявленої у сумі 195,05 млн. грн., економічний ефект становить 59,29 млн. грн.

http://www.bukinfo.com.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?