Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Митники Cумщини звітували про підсумки своєї діяльності за 5 місяців 2015 року

– У січні-травні 2015 року митницею перераховано до Державного бюджету України  1,2 млрд. грн., що становить 112 % виконання індикативного показника, встановленого Міністерством фінансів, – повідомляє Олександр Гуцал, начальник Сумської митниці ДФС. –  Зазначена сума перерахувань збільшилась в порівнянні з відповідним періодом 2014 року на 706,1 млн. тис. грн.

Протягом 2015 року спостерігається збільшення середньоденних надходжень митних платежів порівняно з минулим роком в 2,4 рази і становить 12,6 млн. грн.

Підрозділами митного оформлення Сумській митниці ДФС оформлено 10,6 тисяч митних декларацій, за якими здійснюється випуск товарів у вільний обіг.

Стратегічно свою роботу фахівці Сумська митниця ДФС та підпорядковані митні пости спрямовуватимуть на перекриття «чорних схем», яких є досить багато. Але, за словами Олександра Гуцала, у цьому напрямі не все залежить від ДФС. Потрібно співпрацювати і координувати свою діяльність з Державною прикордонною службою та СБУ.

Головне управління ДФС у Сумській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?