Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Мінфін затвердив Перелік товарів, митне оформлення яких здійснюється Енергетичною митницею ДФС

Мінфін наказом від 20.04.2015 N 448 затвердив Перелік товарів, митне оформлення яких здійснюється Енергетичною митницею Державної фіскальної служби України.

Митне оформлення товарів, зазначених у Переліку, за бажанням декларанта здійснюється відповідно до ч. 3 ст. 247 гл. 39 розд. VIII Митного кодексу за умови, що такі товари:

мають вагу нетто менше 1000 кг;

декларуються як припаси відповідно до гл. 34 розд. VI Кодексу;

переміщуються через митний кордон України у складі вантажів з допомогою або визнані в установленому Законом "Про гуманітарну допомогу" порядку гуманітарною допомогою;

переміщуються через митний кордон України як міжнародна технічна допомога відповідно до міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою;

поміщуються у митні режими "транзит", "тимчасове ввезення", "тимчасове вивезення", "вільна митна зона", "безмитна торгівля", "знищення або руйнування", "відмова на користь держави" (крім товарів, що переміщуються через митний кордон України трубопровідним транспортом та лініями електропередачі);

мають вагу нетто менше 1000 кг і поміщуються у митний режим "митний склад" або в інший митний режим після перебування їх у митному режимі "митний склад";

поміщуються у митні режими "реімпорт", "реекспорт" (крім товарів, що поміщені у попередній митний режим Енергетичною митницею ДФС та/або переміщуються через митний кордон України трубопровідним транспортом та лініями електропередачі).

Митне оформлення інших, ніж зазначених у Переліку, товарів здійснюється за бажанням декларанта Енергетичною митницею ДФС, якщо такі товари переміщуються через митний кордон України у складі партій з товарами, визначеними у п. 1 - 2 Переліку, та за умови, що фактурна вартість таких інших товарів у складі партії менша фактурної вартості решти товарів у складі цієї партії.

Протягом 60 днів з дня набрання чинності наказом митний контроль та митне оформлення товарів, зазначених у Переліку, здійснюється як Енергетичною митницею, так і іншими митницями ДФС.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 30 квітня 2015 р. за N 491/26936 та набирає чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування.

http://www.ligazakon.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?