Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Москаль заборонив експорт деревини із Закарпатської області

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль своїми розпорядженнями заборонив експорт з області необробленого лісу-кругляка і змінив умови його продажу на внутрішньому ринку. Про це повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Зазначається, що 1 листопада 2015 року набирає чинності прийнятий Верховною Радою України закон про заборону експорту на десять років необроблених лісоматеріалів. Однак поки закон не набув чинності, в Закарпатській області спостерігається масова вирубка лісу і вивіз його за кордон. Для припинення нищення лісових ресурсів голова ОДА прийняв відповідні розпорядження.

Зокрема, 28 серпня Москаль підписав розпорядження «Про тимчасове припинення видачі сертифікатів про походження матеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій в частині експорту лісоматеріалів необроблених».

На підставі розпорядження обласне управління лісового та мисливського господарства видало наказ про заборону видачі сертифікатів для експорту необроблених лісоматеріалів лісогосподарським підприємствам. Наказ не стосується державних лісгоспів, які отримали передоплату за поставку необроблених лісоматеріалів ще до підписання розпорядження голови ОДА.

Відповідно до розпорядження «Про удосконалення механізму продажу необробленої деревини на території Закарпатської області» від 31 серпня Товарній біржі Закарпатський лісовий ринок пропонується допускати до участі в аукціоні з продажу необробленої деревини лише тих суб'єктів господарської діяльності, які займаються переробкою деревини, що підтверджується дозволами на експлуатацію та застосування машин, механізмів, устаткування.

Источник:

http://zaxid.net

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?