Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Черкащині викрито незаконну схему експорту деревини з регіону

Як повідомили сайт “Економіка Сьогодення” у Черкаській митниці ДФС, у 2014 році декілька суб’єктів господарювання здійснили експортні операції лісоматеріалів до Туреччини та країн Євросоюзу з використанням підроблених документів. Обов’язковою підставою для митного оформлення лісоматеріалів на експорт є наявність сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, які видаються обласними управліннями лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України.

У свою чергу, для отримання відповідних сертифікатів від обласних управлінь лісового та мисливського господарства, необхідно надання документів про придбання деревини на території України у інших лісгоспів або підприємців.

В результаті проведення дієвих заходів та плідної взаємодії з прокуратурою Черкаської області, на підставі отриманих відповідей лісових господарств України та суб’єктів підприємницької діяльності встановлено, що на у 2014-2015рр. з Черкащини по підробленим товарно-транспортним накладним експортовано 6 партій деревини сумнівного походження загальною вагою близько 140 тон.

За даними фактами Черкаською митницею щодо порушників складено протоколи про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України (дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з поданням підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості).

Наприкінці серпня ц.р. Соснівським районним судом м. Черкаси винесено постанови про визнання винним директора житомирського підприємства та накладення на нього штрафних санкцій у розмірі понад

200 тис.грн. за здійснення експорту лісоматеріалів з Черкаської області до Туреччини по підробленим документам.

Інші протоколи на загальну суму близько півмільйона гривень найближчим часом також будуть розглянуті у судовому порядку.

У зв’язку із наявністю ознак злочинів з боку підприємців, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, всі матеріали направлено до обласної прокуратури для проведення подальшої перевірки та прийняття процесуального рішення.

http://www.siogodennya.org.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?