Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Київській митниці ДФС перераховано у січні до Держбюджету від стягнення штрафів та реалізації конфіскованого майна 255 тис. гривень

Протягом січня працівниками Київської митниці ДФС заведено 67 справ про порушення митних правил. Реально вилучені предмети у 59 справах. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає більше 11 млн. гривень.

Типовими предметами правопорушення в січні в основному були валютні цінності, бурштин, мобільні телефони та товари, які переміщувались в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

Протягом січня підготовлено та направлено до Управління Служби безпеки України в Київській області та органів внутрішніх справ 4 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення.

В порядку взаємодії у січні від правоохоронних органів отримано 2 орієнтування та проведено 2 спільних заходи з СБУ щодо можливого незаконного переміщення через митний кордон України наркотичних засобів та промислових товарів. Складено протокол про порушення митних правил.

ГУ ДФС у Київській області

http://visnik-press.com.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?