Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Львівській митниці ДФС вперше за останні роки об’єм експорту перевищив імпорт

У січні-березні 2015 року у зоні діяльності Львівської митниці ДФС зовнішньоекономічну діяльність провадили 1 829 суб’єктів господарювання. За цей час вони перемістили через митний кордон України майже 600 тис. тонн  вантажів на суму майже 14,7 млрд. грн. Зокрема, імпортовано товарів 295,5 тис. тонн,  експортовано - 299,9 тис. тонн. Так, вперше за останні роки  ваговий об’єм експорту перевищив імпорт.

Імпорт товарів у зону діяльності Львівської митниці у січні-березні 2015 року здійснювався переважно з таких країн: Польща (45,2%), Німеччина (17,1%), Чехія (3,9%). Серед основних імпортних товарів були: нафта або нафтопродукти, ізольовані проводи та речі, що були у вжитку.

У географічній структурі експорту у січні-березні 2015 року переважають торговельні операції з такими країнами, як Польща (35,4%), Німеччина (11,4%), Данія (6,7%). Основні експортні товари: проводи ізольовані, соки з плодів, меблі для сидіння.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року торговельні відносини з країнами Євросоюзу практично не змінились,  натомість з Росією вони зменшились на третину.

ГУ ДФС у Львівській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?