Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Львівській митниці призупиняють оформлення товарів з об’єктами прав інтелектуальної власності

Як повідомили в четвер у прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби України, станом на 25 березня у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності зареєстровано 2520 найменувань об’єктів права інтелектуальної власності.

Львівська митниця Державної фіскальної служби України призупиняє оформлення товарів, що містять об’єкти прав інтелектуальної власності. Станом на 25 березня у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності (Митний реєстр) зареєстровано 2520 найменувань об’єктів права інтелектуальної власності.

З метою забезпечення вимог чинного законодавства в частині захисту прав інтелектуальної власності, а також виявлення порушень та недоліків під час митного оформлення товарів, які містять об`єкти права інтелектуальної власності, Львівською митницею ДФС проводиться постійний моніторинг електронних копій митних декларацій. З початку 2015 року Львівською митницею ДФС у чотирьох випадках здійснено призупинення митного оформлення товарів, що містять об’єкти прав інтелектуальної власності, стосовно товарів промислової групи.

Митне оформлення товарів у всіх випадках було завершено у встановленому порядку, за письмовою згодою представників правовласника. Водночас сектором з питань захисту прав інтелектуальної власності та експортного контролю управління організації митного контролю та оформлення Львівської митниці ДФС постійно надається консультаційна, методична допомога особовому складу підрозділів митного оформлення митниці.

Відповідно до звернень суб’єктів господарювання та громадян постійно надаються консультації, роз’яснення, стосовно вимог чинного законодавства при здійсненні митного оформлення товарів, які містять об`єкти права інтелектуальної власності. Про це повідомили сьогодні, 26 березня, в прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?