Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На місці перетину кордонів України, Румунії та Угорщини встановлять знак “Тур”

Верховна Рада ратифікувала Протокол прикордонного знаку "Тур"’, який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини. За відповідне рішення проголосували 286 народних депутатів, передає кореспондент УНН.
Прикордонний знак “Тур” складається з трьох залізобетонних стовпів, з яких один встановлено на території України, другий — на території Румунії, третій — на території Угорщини.
Точка, що знаходиться в місці перетину серединної лінії висохлого старого русла річки Тур та серединної лінії річки Тур є стиком державних кордонів.
Також визначаються координати стовпів.
Як зазначив голова Державої прикордонної служби Віктор Назаренко необхідність ратифікації угоди викликана тим, що у 2007 році відбувся підмив ділянки кордону на території Угорщини.
“Були проведені роботи... Лінія кордону не змінилася”, — сказав В.Назаренко.
Нагадаємо, 17 березня 2015 р. Президент України Петро Порошенко на спільному брифінгу з Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом у Києві заявив, що перетин кордону України і Румунії буде спрощено.

УНН

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?