Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Прикарпатті обсяг експортно-імпортних операцій склав майже 400 мільйонів доларів США

За інформацією Івано-Франківської митниці, за сім місяців п.р. через кордони області суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності імпортовано 151,5 тисяч тон вантажів на суму 166,9 млн. доларів США.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг імпортних операцій зменшився на 48,6 відсотків. Водночас, на експорт було оформлено 635,7 тисяч тон вантажів вартістю 232,8 млн.доларів США, або на 21 відс. менше, ніж торік. Загалом, з початку року зовнішньоторговельний обіг склав 399,7 млн. доларів США.

Основу товарної структури імпортних операцій склали продукція хімічної промисловості, машини, устаткування і транспорт, деревина та целюлозно-паперові вироби з них. За кордон, в основному, вивозили деревину та целюлозно-паперові вироби, машини, устаткування та транспорт, продукцію хімічної промисловості.

Слід зазначити, що в переважній більшості експортно-імпортні операції суб’єкти господарювання здійснювали у країни Європи, СНД та Азії.

Загалом з початку року послугами Івано-Франківської митниці скористалося 855 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та 118 суб’єктів господарювання ЗЕД з інших областей. При цьому, оформлено понад 31,6 тисяч митних декларацій.

http://pravda.if.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?