Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Рівненській митниці — колапс

Щоденно бюджет втрачає 15 мільйонів гривень

Сьогодні під час Митного форуму про це заявив перший заступник начальника Рівненської митниці Сергій Панчук, повідомляє ЧаРівне.

Нагадаємо, кілька днів тому на рівненській митниці звільнили трьох заступників: Сергія Панчука, Сергія Мовчанюка, Андрія Чаборая. У наказі серед причин звільнення вказано формулювання "За одноразове порушення".

МИТНИЦЯ

— Робота митниці зупинилась. За весь час нашої роботи — це перший випадок. Ми не маємо права підпису, а відтак жодні документи не підписуються, в тому числі і фінансові. А тому, перерахувань до бюджету теж немає. — пояснює Сергіій Панчук.
Між тим, звільненні працівники повідомили, що готові оскаржувати своє право у суді, адже вважають, що їх звільнили незаконно.

Представники громадськості, які були присутні на Митному форумі висловили свою підтримку заступникам, і порадили продовжити працювати далі незважаючи на наказ.

За словами голови форуму Віталія Конончука, щоденно від зупинки роботи митниці бюджет недоотримує 15 мільйонів гривень.

— Це саботаж роботи Рівненської митниці. 60 мільйонів гривень — це лише мінімальна сума, яку бюджет недоотримає. Ці кошти зависли на рахунках.Я вчора повідомляв про це заступника голови РОДА Юрія Приварського, запрошувв сьогодні його прийти до нас. Однак, жодного представника РОДА сьогодні на Митному форумі нема.

http://www.rivnepost.rv.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?