Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Івано-Франківській митниці 100 відсотків декларацій оформляється в електронному вигляді

З початку року фахівцями митниці оформлено 11,6 тис. митних декларацій і усі в електронному вигляді. Про це під час прес-конференції заявив в.о. начальника Івано-Франківської митниці ДФС Василь Шайда.

За словами посадовця, такий показних є доказом того, що електронне декларування є надзвичайно зручним і завдяки ньому значно прискорилась процедура оформлення, зменшується корупційна складова – митне оформлення здійснюється у безконтактній формі.

Відповідно до п. 5 ст. 255 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями (далі - МКУ) митне оформлення вважається завершеним після виконання всіх митних формальностей, визначених МКУ відповідно до заявленого митного режиму, що засвідчується контролюючим органом шляхом проставлення відповідних митних забезпечень (у тому числі за допомогою інформаційних технологій), інших відміток на митній декларації або документі, який відповідно до законодавства її замінює, а також на товаросупровідних та товарно-транспортних документах у разі їх подання на паперовому носії.

Згідно абз. 2 п. 16 Положення про митні декларації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 450, електронна митна декларація вважається оформленою за наявності внесеної до неї посадовою особою контролюючого органу, яка завершила митне оформлення, за допомогою автоматизованої системи митного оформлення відмітки про завершення митного оформлення та засвідчення такої декларації електронним цифровим підписом посадової особи контролюючого органу, яка завершила митне оформлення.

Оформлена електронна митна декларація за допомогою автоматизованої системи митного оформлення перетворюється у візуальну форму, придатну для сприйняття її змісту людиною, у форматі, що унеможливлює у подальшому внесення змін до неї, засвідчується електронним цифровим підписом посадової особи контролюючого органу, яка завершила митне оформлення, та надсилається декларанту або уповноваженій ним особі.

З початку року Івано-Франківською митницею до Державного бюджету забезпечено 300,8 млн. грн. податків і зборів, що на 34 відс. більше, ніж за аналогічний період минулого року. З них майже половина цієї суми – 146,1 млн. гривень надійшла у березні п.р.

На обліку Івано-Франківської митниці ДФС перебуває 1 739 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності (з початку року на митниці акредитовано 63 суб’єкта ЗЕД). З них експортно-імпортні здійснювали 598 підприємств (у 2014 році – 519) підприємств. Крім того, у зоні діяльності митниці зовнішньоторгівельні операції здійснювали 69 (у 2014 році – 54) суб’єктів господарювання з інших областей.

http://briz.if.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?