Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Вінниччині обсяг імпортних операцій минулого місяця склав понад 21 млн. доларів

У січні суб’єкти оформили 660 імпортних митних декларацій. Обсяги статистичного імпорту, порівнюючи з минулим роком, збільшилися на 6% за ваговим показником та зменшилися на 11% за вартісним показником. При цьому вартість одиниці товару зменшилася на 15% і становить 0,81 долара США за кг (у січні 2014 − 0,96 доларів США за кг).

Майже 90% надходжень податків при імпорті забезпечили 4 галузеві угрупування: продовольчі товари та продукція сільського господарства; продукція хімічної промисловості; машини, устаткування та транспорт; деревина та целюлозно-паперові вироби. Найбільше через Вінницьку митницю імпортували: продуктів, що використовуються для годівлі тварин – на понад 3 мільйони доларів; яйця птахів у шкаралупі – понад 2 мільйони 70 тисяч доларів; сирого гліцерину – на більш як 2 млн. 60 тисяч доларів; моторних транспортних засобів спецпризначення – 2, 023 млн. дол. та більш як на півтора мільйони доларів мінеральних та хімічних добрив. Найбільш активно суб`єкти господарської діяльності у січні 2015 року проводили зовнішньоекономічні операції з Китаєм та Польщею.

ГУ ДФС у Вінницькій області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?