Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Волині митниця сплатила до держбюджету майже 4 мільярди гривень

За підсумками 10 місяців 2015 року до держбюджету перераховано 3,8 мільярда митних платежів. Таким чином, цього року сума митних платежів з Волині до держбюджету перевищує минулорічні надходження на 142,9 мільйона гривень.Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

«Більш як 60-ти відсоткове зростання сплати митних платежів – наслідок спільних зусиль посадових осіб митниці та сумлінних суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Завдяки налагодженому діалогу, своєчасному інформуванню платників про зміни та особливості застосування і більш ефективному прогнозуванню можливих ризиків отримано результат у вигляді сплачених платежів» - зазначає в.о. начальника Волинської митниці ДФС Юрій Мацібора.

Як повідомив керівник волинських митників, також серед основних чинників, що зумовили зростання надходжень, – збільшення обсягів ввезення м’яса і субпродуктів на 84 відсотки, тракторів в 3 рази, машин для сільського господарства в 2,6 рази, цитрусових і яблук в 2,7 рази, а також ввезення технологічної лінії одним із місцевих підприємств.

Як свідчить митна аналітика, щодня Волинська митниця ДФС перераховує до держбюджету 18,6 мільйона гривень митних платежів.

http://vip.volyn.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?