Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Волинській митниці ДФС триває ротація особового складу

«Ротація, як інструмент розриву корупційних зв’язків, є проявом боротьби з корупцією на Волинській митниці ДФС», - про це повідомив в.о. начальника митниці Юрій Мацібора.

За словами Юрія Ігоровича, кожен десятий працівник митниці,серед переміщених на інші посади, належить до керівного складу.

«Переведені на інші посади посадовці митниці цілком справляються з поставленими завданнями. Тому маємо підстави вважати, що така кадрова ротація себе виправдала. Окрім того, завдяки кадровим переміщенням морально-психологічний клімат в колективі суттєво покращився», - зазначає Юрій Мацібора.

Окрім ротації особового складу митниці, протягом січня-жовтня 2015 року щодо посадових осіб Волинської митниці ДФС було проведено 33 службових розслідувань та службових перевірок. За неналежне виконання службових обов’язків до 30 посадовців митниці застосовано дисциплінарні стягнення.

Зокрема, догани оголошено 3 посадовцям управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням, 1 посадовцю управління організації митного контролю та оформлення та 25 посадовим особам митних постів. Найбільше доган – 22, оголошено працівникам митного поста «Ягодин».

Через виявлені недоліки двом посадовим особам митниці на рік затримано присвоєння вищого звання.

Як запевнив керівник волинських митників, працівників, які не дбають про свій професійний рівень та не мають належних морально-психологічних якостей, і надалі переводитимуться на посади не пов’язані з митним оформленням.

«Практика обґрунтованого кадрового переміщення посадовців лише позитивно вплинула на стан надходжень до бюджету та жодним чином не позначилася на якості обслуговування суб’єктів ЗЕД», - підсумував Юрій Мацібора.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?