Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Волинській митниці підприємці оформили цьогоріч понад 60 тисяч електронних декларацій

За січень-вересень 2015 року посадові особи Волинської митниці ДФС оформили 70 082 митних декларацій, з яких 61834 - шляхом декларування товарів в електронному вигляді. Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Можливість використовувати цю процедуру має кожен підприємець. На сьогодні у Волинській митниці ДФС 88% митних декларацій оформлено за цією процедурою. Переваги її очевидні – подана митному органу електронна декларація автоматично потрапляє до відповідної бази даних, де їй присвоюють номер, а також визначається інспектор, який буде її оформлювати.

Підприємці мають змогу самостійно фіксувати в електронній системі дату та час подання ними митної декларації, а посадові особи митної установи є персонально відповідальними за порушення строків митного оформлення .

«З кожним разом спостерігається позитивна динаміка і збільшення кількості оформлених електронних копій митних декларацій, адже у січні-вересні їх було оформлено понад 60 тисяч, що в свою чергу свідчить про позитивні тенденції впровадження новітніх інформаційних технологій. Серед пріоритетів роботи митниці й надалі залишатиметься орієнтир на спрощення процедур адміністрування митних платежів, зниження паперового документообігу та впровадження електронних сервісів»,- зазначив в.о.начальника Волинської митниці ДФС Юрій Ігорович Мацібора.

До слова, проаналізувавши наявні можливості, посадовці митниці стверджують, що у поточному році показник електронного декларуваеея може сягнути вище 90%.

Довідково

З 61834 митних декларацій, 27104 оформлено в режимі експорту, 27825 – імпорту та 6905 – транзиту.

http://vip.volyn.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?