Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Волинській митниці виявили близько тисячі порушень

За сім місяців 2015 року оперативними працівниками Волинської митниці порушено 980 справ про порушення митних правил. За аналогічний період минулого року порушено 781 справу.

При цьому, реально вилучено предметів порушень митних правил в 708 справах на суму 23,7 мільйона гривень, за аналогічний період минулого року вилучено предметів порушень митних правил в 596 справах на суму 10,4 мільйона гривень,- повідомляє Волинська митниця ДФС.

Важливо, що в структурі реально вилучених предметів порушень митних правил промислові товари становлять 62,6 відсотка, продовольчі товари - 16,4 відсотка, валюта - 16,9 відсотка, транспортні засоби – 4,1 відсотка.

Разом з тим, в напрямку боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил, протягом 7 місяців 2015 року Волинською митницею направлено 95 повідомлень про правопорушення, що містять ознаки злочину. За аналогічний період минулого року було направлено лише 18 повідомлень про протиправні діяння.

«З метою забезпечення боротьби із контрабандними потоками відновлено ефективну роботу моніторингового центру Волинської митниці, що дає змогу вчасно реагувати на спроби порушень митих правил,- зазначив в.о. начальника Волинської митниці ДФС Дмитро Якобчук.- Працівники в онлайн-режимі контролюють та визначають обсяги проведення митних процедур для громадян та транспортних засобів, які перетинають митний кордон, аналізують документи, подані до митного оформлення, для відпрацювання так званих «ризикових операцій» та недопущення фактів мінімізації податкових зобов’язань» .

Як підкреслив керівник митної установи, водночас ефективно працюватиме і правоохоронний напрямок, і стратегія «ризик-менеджменту» із поступовим зростанням ролі «пост-аудит-контролю» та аналітична складова роботи.

До слова, на Волинській митниці також налагоджено співпрацю з польськими колегами в напрямку оперативного обміну інформацією та ефективного контролю щодо протидії вивезення бурштину, а також - контрабанди тютюнових виробів.

http://slovovolyni.com/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?