Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

На Запоріжжі кількість електронного декларування митних декларацій складає майже 100%

У листопаді поточного року Запорізькою митницею ДФС в електронному вигляді оформлено 99,5 відсотка митних декларацій. Всього з початку року фахівці митниці оформили більше 57,8 тисячі митних декларацій, 99 відсотків з них – в електронному вигляді. Серед загальної кількості декларацій більшість складають експортні – 36,5 тис. шт. Імпортних декларацій в електронному вигляді оформлено майже 20,3 тис. шт., транзитних – 435 шт. За аналогічний період минулого року митні декларації в електронному вигляді становили 92 відсотки від усього обсягу.

Розвиток системи електронного декларування товарів у Запорізькому регіоні має позитивні тенденції. Порівняно з аналогічним періодом 2013 року цей показник зріс майже на 8 відсотків. При цьому середній час митного оформлення однієї митної декларації при експорті становить 52 хвилини, а при імпорті – 1 годину 32 хвилини.

Сьогодні на підставі електронних митних декларацій в Україні  здійснюються такі операції, як підтвердження фактичного вивезення товарів за кордон, державна реєстрація транспортних засобів, зняття експортно-імпортних операцій з валютного контролю та продаж іноземної валюти для проведення розрахунків підприємствами.

Нагадаємо, статтею 257 Митного кодексу України, зокрема, визначено, що декларування здійснюється шляхом заявлених за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення.

Електронне декларування здійснюється з використанням електронної митної декларації, засвідченої електронним цифровим підписом, та інших електронних документів або їх реквізитів у встановлених законом випадках. Митна декларація та інші документи, подання яких митним органам передбачено цим Кодексом, оформлені на паперовому носії та у вигляді електронних документів, мають однакову юридичну силу.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?