Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Нацбанк удосконалив порядок здійснення деяких імпортних операцій з купівлі життєво необхідних товарів

Національний банк
Постанова
"Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 23 лютого 2015 року N 124"
від 09.04.2015 N 222

Нацбанк постановою від 09.04.2015 N 222 вніс зміни до своєї постанови від 23.02.2015 N 124 "Про особливості здійснення деяких валютних операцій", згідно з якими, зокрема, вимоги пп. 3 п. 1 постанови N 124 щодо обов’язкового використання акредитивної форми розрахунків при здійсненні платежів за імпорт товару за контрактами, загальною вартістю понад 500 тис. дол. США, не поширюються на імпортні операції резидентів з купівлі:

  • життєво необхідних товарів, визначених абз. 2, 7 та 9 ч. 1 ст. 5 Закону "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року", за умови, що перерахування резидентами коштів за такими операціями здійснюються в країну походження цих товарів на рахунок їх виробника або пов'язаної з ним особи, що зареєстрована в цій країні. Для цілей застосування цього положення під пов'язаною особою розуміється юридична особа, корпоративними правами якої прямо/опосередковано володіє виробник, або яка прямо/опосередковано володіє корпоративними правами виробника, або яка має спільних із виробником власників корпоративних прав (копії документів, що засвідчують такі відносини власності, мають бути підтверджені виробником та подані до Нацбанку разом з відповідними реєстрами);
  • життєво необхідних товарів, визначених абз. 8 ч. 1 ст. 5 Закону, а також товарів військового призначення, товарів подвійного використання та послуг (технічної допомоги) подвійного використання, визначених Законом "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання".

Уповноважені банки здійснюють авансові платежі (попередню оплату) за вищевказаними імпортними операціями з дотриманням вимог пп. 2 п. 1 постанови N 124.

Постанова набрала чинності 10 квітня 2015 року у зв'язку з її опублікуванням в Офіційному інтернет-представництві Нацбанку від 09.04.2015 р.

www.ligazakon.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?