Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Налогообложение НДС операций по поставке на условиях Инкотермс FCA 2010

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
    ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
  ЛИСТ
        від 27.08.2013 р. № 431/8/24-00-15-021-09

        На виконання завдання Міндоходів України ГУ Міндоходів у Чернівецькій області розглянуло Ваш лист та керуючись статтею 52 Податкового кодексу України надає податкову консультацію.
        Інкотермс (англ. Incoterms, International commerce terms) — міжнародні комерційні умови, комплект міжнародних правил з тлумачення найбільш широко використовуваних торговельних термінів (умов) в галузі міжнародної торгівлі.
        Інкотермс FCA 2010 (франко-перевізник англ.) або Франко-перевізник (із зазначенням місця) торговий термін, що означає, що продавець виконує своє зобов'язання з поставки, коли він постачає товар, очищений від мит на експорт, перевізникові, призначеному покупцем, у зазначеному місці. Обов'язки Продавця:
        - надати Покупцеві у відповідність з договором купівлі-продажу товар і відповідні супровідні документи, в тому числі у вигляді еквівалентних електронних записів;
        - при необхідності отримати за свій рахунок і на свій ризик експортну ліцензію або інших дозволи для експорту товару;
        - надати Покупцю інформацію, необхідну для отримання страхування. Дані умови не передбачають обов'язкове страхування;
        - передати товар Перевізнику або іншій особі, зазначеній Покупцем, в обумовленому місці в певну дату або в узгоджений період.
        Порядок застосування ставки ПДВ «0» для операцій з вивезення товарів за межі митної території України встановлений пп. 195.1.1 п. 195.1 статті 195 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями) (далі — ПКУ).
        Товари вважаються вивезеними за межі митної території України, якщо таке вивезення підтверджене в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, митною декларацією, оформленою відповідно до вимог Митного кодексу України.
        Датою виникнення податкових зобов'язань в разі експорту товарів є дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства (п. 187.1 ст. 187 ПКУ).
        Таким чином, право на застосування нульової ставки ПДВ матиме продавець експортного товару — її власник за умови підтвердження експорту товарів вантажною митною декларацією, оформленою відповідно до вимог Митного кодексу України.

В. о. начальника                                           М. Д. Пердейчук

http://buhgalter911.com

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?