Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

НБУ продовжив на три місяці дію валютних обмежень

Термін дії валютних обмежень, встановлених у березні цього року, продовжено на три місяці, до 4 вересня поточного року. Про це йдеться у постанові Національного банку України від 03.06.2015 №354 “Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України”, передає УНН з посиланням на прес-службу регулятора.
У тексті документа вказується, що цією постановою продовжено на три місяці дію антикризових заходів регулятора, що раніше були запроваджені постановою Правління Національного банку України від 03.03.2015 № 160 “Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України”.
В той же час, постановою передбачається зняття деяких адміністративних обмежень, що раніше запроваджував регулятор для стабілізації кризової ситуації.
“Зокрема було підвищено ліміт на видачу готівкових коштів у національній валюті через каси та банкомати зі 150 000 до 300 000 гривень на добу на одного клієнта”, — йдеться у повідомленні прес-служби.
Також зміни, запроваджені НБУ стосуються заборони банкам купувати іноземну валюту за дорученням клієнтів-резидентів, які мають на рахунках у банках кошти в іноземній валюті.
“Така заборона стосуватиметься відтепер тих клієнтів, які мають на рахунках у банку понад 25 000 доларів США. Раніше такий ліміт становив 10 000 доларів США”, — наголосили в НБУ.
Нагадаємо, раніше УНН повідомляв, що за словами Голови НБУ, Валерії Гонтаревої, Міжнародний валютний фонд зажадав зберегти більшість діючих в Україні обмежень на валютному ринку.

УНН

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?