Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Нова комп’ютеризована транзитна система (NCTS): Держмитслужба на вебпорталі створила спеціальний розділ 

У 2021 році Україна має перспективу розпочати процес приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту та вже у першій половині 2022 року — розпочати міжнародне застосування Нової комп’ютеризованої транзитної системи (NCTS). Держмитслужба планує докладно інформувати про відповідні заходи. Для цього на її офіційному вебпорталі створено спеціальний розділ з питань спільного транзиту 

Як повідомила Аліна Брендак, національний координатор з питань спільного транзиту, керівник відділу розвитку міжнародної транзитної системи Департаменту розвитку митної справи та контролю діяльності Держмитслужби, «розділ планується як майданчик актуальної офіційної інформації щодо NCTS: законодавство, нові процедури, терміни змін, навчальні матеріали, роз’яснення, події, відповіді на запитання тощо».   

«Через цей розділ ми плануємо надавати інформацію, яка дасть змогу бізнесу, громадськості, медіа, та й самим митникам зорієнтуватися у змінах, які відбуватимуться  на кожному з етапів застосування системи спільного транзиту в Україні», — зазначає Аліна Брендак.

Передбачається, що розділ акумулюватиме інформацію про всю законодавчу базу, яка регулює питання спільного транзиту на поточний момент, новини щодо запровадження нової системи транзиту, інформацію щодо відмінностей у правилах спільного транзиту порівняно з чинною системою, етапи запровадження NCTS, необхідні інструкції, інфографіки. 

Як уже повідомлялося, у листопаді 2020 року Україна розпочала процес запровадження режиму спільного транзиту. Втім I етап пілотного проєкту із застосування NCTS продовжено до 16.03.2021 р. Це означає, що визначені митниці та трейдери, які беруть участь у експерименті, продовжують діяти відповідно до тимчасових методичних рекомендацій, затверджених наказом Держмитслужби від 13.11.2020 р. № 520, із паралельним поданням двох декларацій: транзитної T1UA та звичної ЕЕ.  

Наступний етап застосування NCTS, повномасштабний пілотний проєкт, розпочнеться одразу після ухвалення нормативно-правових актів, необхідних для його проведення. Тоді до NCTS буде підключено всі митниці на західному кордоні та найбільші внутрішні митниці. 

«За ці два місяці ми очікуємо прийняття нормативно-правових актів, необхідних для запуску повномасштабного пілотного проєкту. За інформацією Міністерства фінансів зараз вони перебувають в процесі погодження із зацікавленими органами державної влади та громадського обговорення», — повідомила Аліна Брендак.

З її слів, у цей час ті суб’єкти, які мають бажання взяти участь у тестуванні системи, можуть звертатися до Держмитслужби. 

http://www.visnuk.com.ua
Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?